• Organizácia vyučovania od utorka 10. novembra 2020

9. 11. 2020

Materská škola

Prevádzka materskej školy zostáva v bežnom režime. Všetky triedy sú v prevádzke. Podmienky nástupu dieťaťa do materskej školy po celoslovenskom testovaní sú nasledovné:

• Zákonný zástupca dieťaťa do 10 rokov musí predložiť Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti. Aktualizované tlačivo je dole pod textom. Rodič ho môže vyplniť aj pred školou.
            • V prípade, že sa zákonný zástupca nevie preukázať negatívnym výsledkom testu nemôže vstúpiť do vnútorných a vonkajších priestorov školy (dieťa nebude prevzaté do MŠ) Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v tomto prípade odporúča, aby zákonný zástupca neumiestňoval dieťa do školy a materskej školy na najbližších 10 kalendárnych dní.

V prípade, že by bolo dieťa, alebo niekto z členov rodiny žijúcej v spoločnej domácnosti pozitívny, tak aj dieťa zostáva automaticky v karanténe 10 dní. Ak sa rodičia nezúčastnia testovania, sú v dobrovoľnej karanténe, žiak by do školy nastúpiť nemal, nakoľko neviete preukázať bezinfekčnosť prostredia. V prípade, že by Vaše dieťa nenastúpilo do školy, informujte o tom triednu p. učiteľku najneskôr do utorka do 7.45 hod.

Prvý stupeň ZŠ

Vyučovanie  po víkendovom testovaní začne 10.11. 2020 tak ako doteraz. V riadnej prevádzke je ŠKD. Školská jedáleň bude v prevádzke od 11.11.2020 respektíve po dohode s kuchyňou ZŠ s MŠ Centrum I., ktorá má momentálne svojich zamestnancov v karanténe.

Podmienky nástupu žiaka 1.stupňa do školy po celoslovenskom testovaní sú nasledovné:

• 10-roční žiaci predložia tiež len vyhlásenie zákonného zástupcu.

Druhý stupeň  ZŠ

Účasť na dištančnom vzdelávaní sa nepreukazuje škole negatívnym testom, nepredkladáte žiadne tlačivo ani vyhlásenie.  Žiak je v domácom prostredí, nechodí do školy a vzdeláva sa dištančne podľa rozvrhu hodín, tak ako doteraz.

Ďakujeme za spoluprácu a prejavenú zodpovednosť v danej situácii.

Tlačivo si môžete stiahnuť TU:

bezinfekconst_-_10.11.2020.pdf

Rovnako dávame do pozornosti Usmernie MŠVVaŠ SR k opatreniam vyplývajúcim z celoplošného testovania „Spoločná zodpovednosť“ v nadväznosti na vyhlášku Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 15 a č. 16 zo dňa 29. a 30. októbra 2020, ďalej č. 21 zo dňa 6. novembra 2020 a uznesenia vlády SR č. 704/2020 (https://www.minedu.sk/25544-sk/usmernenie-k-opatreniam-vyplyvajucim-z-druheho-kola-celoplosneho-testovania-spolocna-zodpovednost-8-11-2020-testovane-okresy/).

• Organizácia vyučovania od utorka 3.novembra 2020 - aktualizácia 2.11. 2020

2. 11. 2020

Materská škola

Prevádzka materskej školy zostáva v bežnom režime okrem triedy MOTÝĽOV, ktorá zostáva do 10.11.2020 zatvorená z dôvodu povinnej karantény.

Prvý stupeň ZŠ

Vyučovanie  po víkenodovom testovaní začne 3.11. 2020 tak ako doteraz. V prevádzke je ŠKD aj Školská jedáleň.

• 10-roční žiaci musia pri nástupe predložiť negatívny výsledok antigénového testu alebo PCR testu. Ak ho nepredložia, nemôžu sa zúčastňovať výučby.

Druhý stupeň  ZŠ

Účasť na dištančnom vzdelávaní sa nepreukazuje škole negatívnym testom, nepredkladáte žiadne tlačivo ani vyhlásenie.  Žiak je v domácom prostredí, nechodí do školy a vzdeláva sa dištančne, tak ako doteraz.

Ďakujeme za spoluprácu a prejavenú zodpovednosť v danej situácii.

Tlačivo si môžete stiahnuť TU:

vyhlasenie_o_bezinfekcnosti.pdf

• Školská 386 018 41 Dubnica nad Váhom e-mail: skola@zssds.sk sekretariat@zssds.sk ekonom@zssds.sk IČO: 42378001 DIČ: 2120101511 Číslo účtu: SK7402000000001251759753